top of page

Звіт для волонтерів-опікунів Оселі за листопад 2022 р.

Дякуємо за вашу безпосередню участь в утриманні Оселі! Завдяки вам мешканці Оселі мають затишну домівку, необхідний їм догляд, лікування, харчування та звичайне, спокійне життя вдома!

 

З початку цього року Оселя існує виключно завдяки пожертвам благодійників, в першу чергу завдяки вашій постійні допомозі, без жодної гривні бюджетних коштів. Ми остаточно втратили надію на адекватну, прозору та зрозумілу підтримку від місцевої влади, водночас продовжуємо активну боротьбу в судах за право наших мешканців (а також тисяч людей з інвалідністю, які сьогодні перебувають в інтернатах) жити вдома, а не в інтернаті, отримуючи соціальну послугу підтриманого проживання (життя в умовах звичайного житла, а не сегрегації в інтернатах) на пільгових умовах за рахунок бюджетних коштів.

 

Загальна сума витрат організації на утримання Оселі за листопад 2022 р. становить 85848,09 грн, в тому числі:


- 74203,09 грн за рахунок благодійних коштів;


- 11645,00 грн за рахунок особистих коштів мешканців;


- 0,00 грн за рахунок бюджетних коштів.

Загальна сума надходжень (пожертв від волонтерів-опікунів, благодійників та інших надходжень) за листопад 2022 р. становить: 96101,26 грн. 

 

Детальна інформація про всі фактичні витрати на утримання Оселі (за статтями витрат) за листопад 2022 р. опублікована (інформація по місяцях наведена на окремих закладках таблиці) тут.

 

Тут можна завантажити звіт у форматі PDF.

Інформація (з можливістю використання пошукових фільтрів) про усі отримані пожертви, зокрема на утримання Оселі, опублікована у нашій системі звітності: http://report.ubm.org.ua/ua/donations

bottom of page