top of page
DSC_5014.jpg

Звіт для волонтерів-опікунів Оселі за вересень-жовтень 2022 р.


Дякуємо за вашу безпосередню участь в утриманні Оселі! Завдяки вам мешканці Оселі мають затишну домівку, необхідний їм догляд, лікування, харчування та звичайне, спокійне життя вдома!


З початку цього року Оселя існує виключно завдяки пожертвам благодійників, в першу чергу завдяки вашій постійні допомозі, без жодної гривні бюджетних коштів. Ми остаточно втратили надію на адекватну, прозору та зрозумілу підтримку від місцевої влади, водночас продовжуємо активну боротьбу в судах за право наших мешканців (а також тисяч людей з інвалідністю, які сьогодні перебувають в інтернатах) жити вдома, а не в інтернаті, отримуючи соціальну послугу підтриманого проживання (життя в умовах звичайного житла, а не сегрегації в інтернатах) на пільгових умовах за рахунок бюджетних коштів.


Загальна сума витрат організації (без врахування особистих коштів мешканців) на утримання Оселі становить:


- за вересень 2022 р.: 72 077,70 грн;


- за жовтень 2022 р.: 51 992,50 грн.
 

Загальна сума надходжень (пожертв від волонтерів-опікунів та інших благодійників) становить:


- вересень 2022 р.: 29 531,21 грн.;


- за жовтень 2022 р.: 56 722,83 грн.
 

Детальна інформація про всі фактичні витрати на утримання Оселі (за статтями витрат) за вересень-жовтень 2022 р. опублікована (інформація по місяцях наведена на окремих закладках таблиці) тут.

Завантажити звіт у форматі PDF.

Інформація (з можливістю використання пошукових фільтрів) про усі отримані пожертви, зокрема на утримання Оселі, опублікована у нашій системі звітності: http://report.ubm.org.ua/ua/donations

bottom of page